Czarter
     jachtów na Mazurach

CZARTER JACHTÓW, HAUSBOTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH NA MAZURACHMazuryUroda szeroko rozlanych wielkich płaszczyzn wodnych tysiąca jezior, otoczonych łagodnie wzniesionymi wzgórzami nie wymaga reklamy. Piękne zachody słońca nad wodą, wieczorne ogniska z.gitarą, oraz wiele niezapomnianych przeżyć podczas codziennej żeglugi. To wszystko czeka na Was w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. W jaki sposób lepiej spędzić wakacje jak nie na jachcie?

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę czarteru jachtów na Mazurach. Nasza baza zawiera ok. 1500 jachtów żaglowych, hasbotów i łodzi motorowych do wynajęcia.

W naszym indeksie znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzonych armatorów podzielonych na dwie kategorie:

CZARTER JACHTÓW ŻAGLOWYCH

Czarter
             jachtów

Firmy czarterowe - baza sprawdzonych firm czarterowych oferujących jachty żaglowe. Wynajmując jacht w firmie możemy liczyć na profesjonalną obsługę od A do Z. Firmy zapewniają serwis na szlaku w przypadku jakiejś awarii. Niektóre oferują tzw. czarter one-way - czyli wsiadamy na jacht w jednym porcie, a oddajemy w innym nie tracąc czasu na powrót.

Oferty pojedynczych jachtów - baza pojedynczych jachtów do czarteru. Wśród nich:
- oferty jachtów armatorskich (jachty do prywatnego użytku czarterowane, aby pokryć koszty ich utrzymania; brak profesjonalnego serwisu na szlaku rekompensuje ponadprzeciętne wyposażenie jachtu)
- oferty osób prywatnych posiadających do 3 jachtów do czarteru.

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH i HAUSBOTÓW

Czarter jachtów motorowych

Baza sprawdzonych firm czarterowych oferujących hausboty (w tym czarter bez patentu), jachty motorowe oraz szybkie motorówki i skutery wodne do czarteru.
Czarter pojedynczych łodzi motorowych - baza pojedynczych jachtów do czarteru. Wśród nich:
- oferty jachtów armatorskich (jachty do prywatnego użytku czarterowane, aby pokryć koszty ich utrzymania; brak profesjonalnego serwisu na szlaku rekompensuje ponadprzeciętne wyposażenie jachtu)
- oferty osób prywatnych posiadających do 3 jachtów do czarteru.Polecamy również

FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Mazurskie czartery zdobywają coraz więcej zwolenników. Niektórzy po wielu latach wracają na Mazury, inni dopiero zaczynają swoją przygodę wodniactwem. Nie wszyscy są na bieżąco z nowościami na rynku jachtowym; początkujący mają problem - jak zacząć. Dla tych wszystkich żeglarzy przygotowaliśmy listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie czarteru jachtów.

Czarter jachtów bez patentu?

Czarter jachtów bez patentu. Co to oznacza i dlaczego cieszy się rosnącą popularnością? Ustawa o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 roku (Dz.U. 2010 nr 127 poz. 857) była kamieniem milowym w liberalizacji przepisów motorowodnych i żeglarskich w Polsce. Niedostępny dotąd dla większości Polaków nie posiadających uprawnień żeglarskich czy motorowodnych sposób spędzania wolnego czasu na jachcie stał się wypoczynkiem masowym ze wszystkimi tego konsekwencjami (czytaj więcej...)

Czarter jachtów - Oferty LAST MINUTE 

Osoby, które nie mogą zaplanować swojego urlopu wcześniej mogą skorzystać z naszego systemu informowania o ofertach z ostatniej chwili.

LAST MINUTE

Jeżeli chcesz być informowany o nowych ofertach LAST MINUTE - zostaw nam swój adres e-mail (wypełnij formularz). Oferty przed pojawieniem się na naszej stronie trafiają bezpośrednio do osób zapisanych na naszą listę. Wraz z ofertami wysyłamy aktualne informacje przydatne wodniakom na szlaku.ZOBACZ TEŻ...

STRONA GŁÓWNA   |   NOCLEGI NA MAZURACH   |   ATRAKCJE NA MAZURACH   |   MAZURY ZIMĄ

MAZURY INFO - KONTAKT

| strona główna | internet | o serwisie |
(C) 1998-2018 Copyright by mazury.info.pl - Serwis istnieje od 1998r.