Noclegi - Mazury


ZOBACZ TEŻ...

CZARTER JACHTÓW

CZARTER JACHTÓW ŻAGLOWYCH

WYNAJEM JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH - RÓWNIEŻ BEZ PATENTU

ATRAKCJE NA MAZURACH

MAZURY ZIMĄ

.


NOCLEGI - MAZURY


Na tej stronie znajdą Państwo bogatą bazę zawierającą podmioty turystyczne oferujące nocleg na Mazurach

Domki letniskowe

Domy całoroczne

Domki kempingowe 

Rozbudowana baza zawierająca oferty na każdą kieszeń. Począwszy od drogich, luksusowych i bogato wyposażonych domów całorocznych, poprzez tradycyjne, komfortowe domki letniskowe, a skończywszy na tanich domkach kempingowych.
Wiele z nich to domki z prywatną linią brzegową i bezpośrednim dostępem do jeziora.

Apartamenty

Dział apartamenty do wynajęcia zawiera listę lokali w apartamentowcach. Oferta skierowana do osób, które potrzebują luksusowej bazy wypadowej do aktywnego zwiedzania Mazur. Z reguły usytuowane w miastach z dobrą komunikacją z resztą regionu.

Agroturystyka

Gospodarstwa agroturystyczne na Mazurach - oferty przeznaczone dla osób lubiących kontakt z przyrodą, zwierzętami domowymi i pragnącym poznać życie mazurskiej wsi.

Kwatery prywatne

Oferty kwater prywatnych (pokoje, apartamenty) do wynajęcia, zarówno w mieście jak i na wsi, czasem ze śniadaniem lub całodziennym wyżywieniem.

Hotele

Hotele na Mazurach - oferta dla osób lubiących mieć wszystko 'zapięte na ostatni guzik', ceniących komfort, wygodę oraz kompleksową obsługę. 
W tym dziale znajdują się także specjalne oferty dla grup zroganizowanych - m.in.: szkolenia, konferencje, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, motywacyjne incentive itp.

Pensjonaty

Pensjonaty na Mazurach - oferta dla osób szukających noclegu z wyżywieniem w bardziej kameralnym obiekcie - także dla mniejszych grup zorganizowanych.

Ośrodki wczasowe

Ośrodki wypoczynkowe

Ośrodki wczasowe na Mazurach, to kompleksowa obsługa turysty. W większości obiekty położone bezpośrednio nad jeziorem, przeważnie z własnym zapleczem i infrastrukturą turystyczną (wypożyczalnie sprzętu wodnego, stołówka, kąpieliska, pokoje hotelowe i domki kempingowe... i inne). Oferta dla każdego -  turystów indywidualnych, wyjazdów rodzinnych, a także dla małych i dużych grup zorganizowanych. W ofercie także: zielone szkoły, wycieczki szkolne, imprezy integracyjne itp.

Campingi

Karawaning

Pola namiotowe

Przyczepy kempingowe 

Domki holenderskie, domki  angielskie

Pola namiotowe i kempingi na Mazurach, a także oferty dla miłośników karawaningu. Dla osób ceniących bliski kontakt z naturą, nocleg w namiocie lub przyczepie kempingowej i wieczory przy ognisku.
Na Mazurach pola namiotowe i kempingi są usytuowane bezpośrednio nad jeziorem i jednocześnie blisko lasu lub w lesie.


MAZURY INFO - KONTAKT

| strona główna | internet | o serwisie |
(C) 2004-2017 Copyright by mazury.info.pl- Serwis istnieje od 1998r.