APARTAMENT W MIKOŁAJKACH

MIKOŁAJKI - pl. Wolności 9/32 - MAZURY

Proponujemy Państwu do wynajęcia całoroczny apartament dla 3 osób dorosłych lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Apartament znajduje się w Mikołajkach w samym centrum miasta przy Placu Wolności 9 nr. 32. W promieniu ok. 150m, jezioro Mikołajskie, Wioska Żeglarska, Promenada nad jeziorem z przystanią Żeglugi Mazurskiej.
 
Apartament w
         Mikołajkach

APARTAMENT 3-osobowy lub 2 osoby dorosłe + 2 dzieci

 • Apartament wyposażony jest w rozkładany narożnik i rozkładaną kanapę z możliwością spania dla 3 osób dorosłych lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci, TV, radio; aneks kuchenny (lodówka, kuchnia elektryczna indukcyjną, kuchenka mikrofalowa i komplet naczyń); łazienka z kabiną prysznicową i wc.
 • Z apartamentu wyjście na zadaszony tarasem, z widokiem na jezioro Mikołajskie
 • Usytuowany jest w zespole apartamentów w którym znajduje się pasaż handlowy w tym sklep spożywczy Lewiatan, restauracja i kawiarnia.
 • Obok znajduje się strzeżony parking.
Apartament w
         Mikołajkach
Apartament w
         Mikołajkach
Apartament w
         Mikołajkach
Apartament w
         Mikołajkach
Apartament w
         Mikołajkach
Apartament w
         Mikołajkach
Apartament w
         Mikołajkach
Apartament w
         Mikołajkach
Apartament w
         Mikołajkach

OKOLICA

 • Wioska Żeglarska (ok.150m), w której latem liczne koncerty, regaty żeglarskie i wiele innych atrakcji. Wesołe miasteczko dla dzieci (ok.50m) z mnóstwem placów zabaw. Bulwar nad jeziorem (ok.100m) gdzie cumują statki Żeglugi Mazurskiej oraz wiele wypożyczalni sprzętu wodnego od jachtów żaglowych i motorowych po różne rowery wodne oraz kilka wypożyczalni rowerów. Plaża miejska (ok.500m) ze strzeżonym kąpieliskiem. W mieście liczne (ok.40szt) restauracje, kawiarnie, bary, puby i dyskoteka - czynne do ostatniego klienta. Do wyboru wiele sklepów w tym Delikatesy Centrum i Biedronka. Po drugiej stronie jeziora (ok.800m) znajduje się duży aquapark, sztuczne lodowisko, wyciąg narciarski oraz samochodowy tor wyścigowy.
 • W okolicy pięknie położone lasy.
 • Letnia oferta Mikołajek zawiera szeroki wybór sportów wodnych (żeglarstwo, wędkarstwo, pływanie) różnorodne możliwości nadbrzeżnych spacerów, jazdy na rowerze czy jazdy konno. Wakacyjny pobyt można tu urozmaicić wizytą w Mazurkim Parku Krajobrazowym z bogatą florą i fauną lub wizytą w unikalnej stadninie Koników Polskich położonej w Popielnie, zaledwie kilka kilometrów od Mikołajek. W Porcie Jachtowym można też uczestniczyć w konkursie piosenki żeglarskiej 'Szanty w Mikołajkach'  lub popłynąć statkiem wycieczkowym szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich. W okolicy znajdują się także inne atrakcje - m.in: prom na linie, park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, wieża obserwacyjna z widokiem na największe jezioro w Polsce - Śniardwy oraz inne atrakcje...

DOJAZD:


ZOBACZ PLAN DOJAZDU DO NASZEGO APARTAMENTU

CENA:

 • do uzgodnienia w zależności od terminu i długości pobytu
 • jednorazowa opłata za pościel i ręczniki w wysokości 50zł
 • jednorazowa za zwierzę (pies, kot itp.) w wysokości 50zł
 • Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości wynajmu

KONTAKT:

APARTAMENT W MIKOŁAJKACH
Pl. Wolności 9 nr. 32, 11-730 Mikołajki
Tel. +48 601 39 21 45
Tel. +48 601 08 82 24
e-mail: jbartos@bartos-motorsport.com.pl

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ