CAŁOROCZNE POKOJE NA MAZURACH

WYDMINY k. Giżycka, ul. Grunwaldzka 46 - MAZURY

e-mail:siwolowska@vp.pl   -   tel.kom. (+48)782 326 220
Zapraszamy do wynajęcia pokoi w całorocznym domu wypoczynkowym, w malowniczej, turystycznej miejscowości Wydminy ok.15km od Giżycka (centralnego miasta Krainy Wielkich Jezior). Wydminy to mała miejscowość położona nad jeziorem Wydmińskim (ok.100m od domu); jezioro objęte jest strefą ciszy. Na jeziorze znajduje się kilka wysp - największą z nich łączy z brzegiem ok.100-metrowej długości pomost-kładka. Nasz dom znajduje się na wzgórzu nad jeziorem, na ok 10-arowej ogrodzonej działce. W naszym domu może jednocześnie wypoczywać do 13 osób. Istnieje możliwość wynajęcia całego piętra dla jednej grupy osób.
 
Dom wypoczynkowy Dom wypoczynkowy
Dom wypoczynkowy Dom wypoczynkowy
Widok z okna Widok z okna
Widok z okna Pomost nad jeziorem

OPIS OBIEKTU:

 • Do wynjęcia przeznaczyliśmy całe piętro domu, w sumie 5 pokoi, w tym: 
  • pokój 2-osobowy (2x1) oraz drugi niezależny pokój 3-5-osobowy (2x2 +1), do których przynależy kuchnia z TV oraz pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, komplet naczyń itp.) oraz łazienka z natryskiem i wc; do wynajęcia razem jako mieszkanie lub na pokoje - każdy posiada osobne wejście z przedpokoju (łazienka i kuchnia wspólne); 
  • niezależny pokój 3-5-osobowy (2x2 +1), dwa pokoje 3-osobowe (3x1 oraz 2+1) w tym jeden przejściowy; wspólna łazienka z wanną i wc, wspólna kuchnia z wyposażeniem (kuchenka + naczynia + możliwość korzystania z lodówki w drugiej kuchni za uzgodnieniem) do wynajęcia razem jako mieszkanie lub na pokoje - każdy posiada osobne wejście z przedpokoju (za wyjątkiem przejściowego).
Pokój Pokój
Pokój Pokój
Pokój Pokój
Kuchnia Kuchnia
Kuchnia Kuchnia
Łazienka Łazienka Łazienka
Pokój Przedpokoj Grill

WAŻNE INFORMACJE:

 • Samochody zaparkować można na ogrodzonej posesji;
 • Do dyspozycji gości są meble ogrodowe, huśtawka, piaskownica dla dzieci, grill murowany; możliwość rozpalenia ogniska
 • Najbliższy sklep znajduje się ok.50m od domu. W centrum miejscowości (ok.150-200m)  znajduje się kilka barów i restauracji, gdzie można się stołować.
 • Jezioro Wydmińskie (ok.100m od domu przez drogę) objęte jest strefą ciszy, posiada ok.100metrowy pomost-kładkę łączącą miejscowość Wydminy w duża 'Wyspą'. Stanowi to wyjątkowo dobre miejsce do łowienia ryb, w pobliżu znajduje się również kąpielisko strzeżone (ok.500m od domu). Wyspa zaś pozwala na piesze wędrówki, wycieczki do lasu, posiada zaciszne miejsca, obfituje w bogate faunę i florę. Nad jeziorem znajdują się też wypożyczalnie sprzętu wodnego.
 • W pobliskiej Puszczy Boreckiej w miejscowości Wolisko (ok.20km) w znajduje się rezerwat Żubrów.
Widok z okna Widok z okna
Widok z okna Widok z okna
Widok z okna Widok z okna
ZOBACZ DOKŁADNĄ LOKALIZACJĘ DOMKU NA MAPIE
ZOBACZ ZDJĘCIE SATELITARNE

CENA:

 • 25-30zł od osoby za dobę
 • w cenę wliczone: pościel

KONTAKT:

Małgorzata Siwołowska
ul. Grunwaldzka 46,
11-510 Wydminy k.Giżycka, Poland
Tel: (+48 87) 421 06 65
Mob: (+48) 782 326 220
e-mail: siwolowska@vp.pl

Numer konta: WM Bank Sółdzielczy - 70 9364 0000 3004 0526 7619 0001

powrót do strony głównej