CAŁOROCZNY DOM DO WYNAJĘCIA

KOLONIA RYBACKA k. Węgorzewa, ul. Nad Święcajtami 12

NAD  JEZIOREM  ŚWIĘCAJTY - MAZURY

Do wynajęcia połowa domu (druga połowa nie jest przeznaczona do wynajmu i nie jest zamieszkana). Do dyspozycji gości cała posesja. Dom położony jest w małym zacisznym kompleksie luksusowych domów letniskowych nad jeziorem Święcajty w miejscowości Kolonia Rybacka ok 2km od Węgorzewa.
 
Dom - widok z
             ogrodu Wejscie
Pomost Plaża - widok na
             wyspę
Plaża - widok na
             wyspę Plaża - widok na
             wyspę

Od brzegu (z plażą, kąpieliskiem i pomostem wędkarskim) odległego o ok. 30m dzieli nasz dom niewielki zagajnik. Posesja posiada bezpośredni dostęp do jeziora.
 

Salon 1 Salon 2

OPIS OBIEKTU

Do dyspozycji Państwa są dwie niezależne części budynku-bliźniaka. Każda przeznaczona na pobyt do 6 osób. Budynek jest przystosowany do korzystania  przez cały rok. Obie części domu są identyczne pod względem wyposażenia jak i wykończenia.
 • Na parterze znajduje się salon z TV i TV SAT z możliwością spania dla jednej osoby, łazienka z natryskiem oraz kuchnia z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka gazowa, czajnik bezp., ekspres do kawy, naczynia itp.). Z salonu można wyjść na duży taras słoneczny połączony z schodami z ogrodem.
Sypialnia Sypialnia
 • Na piętrze znajdują się trzy sypialnie dwuosobowe oraz łązienka z natryskiem. Jedna sypialnia posiada podwójne łoże małżeńskie, a pozostałe dwa oddzielne, pojedyncze łóżka, które można w razie potrzeby złączyć. Sypialnia z łóżkiem podwójnym posiada wyjscie na taras z widokiem na jezioro.
Sypialnia
Dom można użytkować razem jak i osobno. Budynek znajduje  się na terenie ogrodzonym. Do dyspozycji gości są meble ogrodowe, duży grill oraz łódź wiosłowa (nieopodal domu na jeziorze znajduje się malownicza wyspa) oraz własny pomost cumowniczo-wędkarski. Istnieje możliwość rozpalenia ogniska. Tuż przy posesji znajduje się także kąpielisko nietrzeżone.
Około 150m od domu znajduje się sklep spożywczy, 300m - bar sezonowy (poza sezonem - ok 0,5km).
 
Łazienka Łazienka
 • Właścicel obiektu prowadzi także wypożyczalnię sprzętu wodnego - za dopłatą można wynająć kajaki, rowery wodne, rowery turystyczne, jacht Bez-2, Sasanka 620, motorówka spacerowa typu SM (silnik stacjonarny Ferguson)
 • Istnieje także możliwość zorganizowania wycieczek busem lub motorówką (właściciel posiada uprawnienia przewodnika).
Zimą zapraszamy żeglarzy bojerowych, narciarzy (stok Gołdap-Piękna Góra) i.wędkarzy podlodowych. Zapewniamy noclegi, sprzęt (3 bojery typu DN) oraz podstawowy instruktarz bojerowy.

CENY:

 • 350zł /doba - cena do uzgodnienia w zależności od liczby osób, terminu i długości pobytu
 • w cene wynajmu wliczone
  • pościel i ręczniki
  • łódź wiosłowa
Plaża - widok na
         wyspę
Widok na jezioro z
             tarasu na piętrze Zejscie do
             jeziora

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ MAPĘ

KONTAKT:

Jan Chrostowski
ul. Portowa 43; 11-600 Węgorzewo
tel. (87) 427 26 01 (wieczorem)
tel. kom. 505 680 758

powrót do strony głównej