Szanty na
          Mazurach - Zespoły szantowe, koncerty ->> mazury.info.pl
          <<-

ZOBACZ TEŻ...
  • CZARTERY JACHTÓW
  • SPRZEDAM
  • WINDSURFING
  • USŁUGI ŻEGLARSKIE
  • PORTY JACHTOWE
  • REJSY I SZKOLENIA

  • .
    WARTO WIEDZIEĆ...
  • INFORMACJE PRAKTYCZNE
  • ATRAKCJE NA MAZURACH

  • .
    STRONA GŁÓWNA
  • mazury.info.pl

  • .

    AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ 
    NA MAZURACH

    SZANTY NA MAZURACH


    KONCERTY SZANTOWE W SEZONIE 2017


    kalendarz aktualizowany na bieżąco


    Dodaj swoją imprezę do naszego kalendarza

    SZANTY W KWIETNIU 2017

    • 2017-04-28 piątek  - Giżycko -  Agnieszka i Michał - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-04-28 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-04-28 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-04-29 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-04-29 sobota  - Sztynort -  Koval - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-04-29 sobota  - Mikołajki -  Mietek Folk - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-04-30 niedziela  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-04-30 niedziela  - Węgorzewo -  Martinz Band - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-04-30 niedziela   - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-04-30 niedziela  - Sztynort -  Sylwester Karnafel & Max - Tawerna Zęza (21:00-…)

    SZANTY W MAJU 2017

    • 2017-05-01 poniedziałek  - Węgorzewo -  Żeglarze Portowi (ex Spinakery) - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-05-01 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  oJ taM - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-05-01 poniedziałek  - Sztynort -  Załoga Dr. Bryga - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-05-01 poniedziałek  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-05-02 wtorek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-05-02 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec Trio - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-05-02 wtorek  - Sztynort -  Kokocha & Lampart - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-05-02 wtorek  - Mikołajki -  Shantaż - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-05-05 piątek  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-05-05 piątek  - Sztynort -  Grzegorz Polakowski - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-05-06 sobota  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-05-06 sobota  - Sztynort -  Jankuniec Trio - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-05-12 piątek  - Węgorzewo -  oJ TaM - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-05-12 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-05-13 sobota  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-05-19 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-05-19 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-05-20 sobota  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-05-26 piątek  - Węgorzewo -  Martinz Band - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-05-26 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  oJ taM - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-05-27 sobota  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)

    SZANTY W CZERWCU 2017

    • 2017-06-02 piątek  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-06-02 piątek  - Węgorzewo -  Czarna Bandera - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-06-03 sobota  - Giżycko -  Memorial Pawluk - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-06-09 piątek  - Giżycko -  Agnieszka i Michał - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-06-09 piątek  - Węgorzewo -  Czarna Bandera - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-06-09 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-06-10 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-06-14 środa  - Węgorzewo -  oJ TaM - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-06-14 środa  - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-06-14 środa  - Sztynort -  Załoga Dr. Bryga - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-06-15 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-06-15 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-06-15 czwartek  - Sztynort -  Mietek Folk - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-06-15 czwartek  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-06-16 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-06-16 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mietek Folk - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-06-16 piątek  - Sztynort -  Korycki & Żukowska - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-06-17 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-06-17 sobota  - Sztynort -  Koval - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-06-17 sobota  - Mikołajki -  Shantaż - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-06-23 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-06-23 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-06-24 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-06-24 sobota  - Sztynort -  Załoga Dr. Bryga - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-06-25 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  Szantaż - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-06-26 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  oJ taM - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-06-27 wtorek  - Węgorzewo -  Szantmani - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-06-27 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec solo - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-06-29 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-06-29 czwartek  - Węgorzewo -  oJ TaM - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-06-29 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Sailor Town - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-06-30 piątek  - Węgorzewo -  Martinz Band - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-06-30 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Ceili - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)

    SZANTY W LIPCU 2017

    • 2017-07-01 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-02 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec Trio - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-02 sobota  - Sztynort -  Kokocha & Lampart - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-07-03 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-04 wtorek  - Węgorzewo -  oJ TaM - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-04 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-04 wtorek  - Sztynort -  Orkiestra Samanta - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-07-04 wtorek  - Mikołajki -  Anker - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-05 środa  - Giżycko -  Załoga Dr Bryga - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-05 środa  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-06 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-06 czwartek  - Węgorzewo -  Załoga Dr Bryga - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-06 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-07-06 czwartek  - Sztynort -  Koval - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-07-07 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-07 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Załoga Dr Bryga - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-07-08 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-08 sobota  - Sztynort -  Sylwester Karnafel & Max - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-07-09 niedziela  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-07-09 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  oJ taM - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-10 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  Załoga Dr Bryga - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-11 wtorek  - Węgorzewo -  Szantmani - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-11 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec solo - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-11 wtorek  - Sztynort -  Korycki & Żukowska - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-07-11 wtorek  - Mikołajki -  Shantaż - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-12 środa  - Giżycko -  Załoga Dr Bryga - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-12 środa  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-13 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-13 czwartek  - Węgorzewo -  Ekt Gdynia - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-13 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Ceili - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-07-13 czwartek  - Sztynort -  Mietek Folk - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-07-14 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-14 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  EKT Gdynia - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-07-15 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-15 sobota  - Sztynort -  Grzegorz Polakowski - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-07-16 niedziela  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-07-16 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec Trio - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-17 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  oJ taM - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-18 wtorek  - Węgorzewo -  oJ TaM - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-18 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-18 wtorek  - Sztynort -  Orkiestra Samanta - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-07-18 wtorek  - Mikołajki -  OKAW Sztorm - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-19 środa  - Giżycko -  Załoga Dr Bryga - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-19 środa  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-20 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-20 czwartek  - Węgorzewo -  Martinz Band - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-20 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Szybki Montaż - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-07-20 czwartek  - Sztynort -  Koval - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-07-21 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-21 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-07-22 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-22 sobota  - Sztynort -  Załoga Dr. Bryga - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-07-23 niedziela  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-07-23 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  oJ taM - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-24 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec Trio - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-25 wtorek  - Węgorzewo -  Szantmani - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-25 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-25 wtorek  - Sztynort -  Korycki & Żukowska - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-07-25 wtorek  - Mikołajki -  Anker - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-26 środa  - Giżycko -  Załoga Dr Bryga - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-26 środa  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-27 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-27 czwartek  - Węgorzewo -  Załoga Dr Bryga - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-27 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Sailor Town - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-07-27 czwartek  - Sztynort -  Mietek Folk - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-07-28 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-07-28 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mietek Folk - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-07-28 piątek  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-29 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-07-29 sobota  - Sztynort -  Kokocha & Lampart - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-07-29 sobota  - Mikołajki -  FESTIWAL SZANTOWY MIKOŁAJKI 2017 - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-30 niedziela  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-07-30 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec Trio - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-07-30 niedziela  - Mikołajki -  FESTIWAL SZANTOWY MIKOŁAJKI 2017 - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-07-31 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  Szybki Montaż - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)

    SZANTY W SIERPNIU 2017

    • 2017-08-01 wtorek  - Węgorzewo -  Martinz Band - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-01 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-01 wtorek  - Sztynort -  Załoga Dr. Bryga - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-08-01 wtorek  - Mikołajki -  Anker - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-08-02 środa  - Giżycko -  Załoga Dr Bryga - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-02 środa  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-08-03 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-03 czwartek  - Węgorzewo -  Załoga Dr Bryga - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-03 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-08-03 czwartek  - Sztynort -  Mietek Folk - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-08-04 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-04 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Sailor Town - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-08-04 piątek  - Mikołajki -  Mietek Folk - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-08-05 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-05 sobota  - Sztynort -  Sylwester Karnafel & Max - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-08-06 niedziela  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-08-06 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec Trio - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-07 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  Załoga Dr Bryga - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-08 wtorek  - Węgorzewo -  Martinz Band - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-08 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-08 wtorek  - Sztynort -  EKT Gdynia - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-08-08 wtorek  - Mikołajki -  Shantaż - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-08-09 środa  - Giżycko -  Załoga Dr Bryga - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-09 środa  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-08-10 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-10 czwartek  - Węgorzewo -  EKT Gdynia - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-10 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-08-10 czwartek  - Sztynort -  Orkiestra Samanta - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-08-11 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-11 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  KoNoPiAnS - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-08-12 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-12 sobota  - Sztynort -  Załoga Dr. Bryga - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-08-13 niedziela  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-08-13 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  oJ taM - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-13 niedziela  - Sztynort -  Kokocha & Lampart - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-08-14 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-14 poniedziałek  - Sztynort -  Jankuniec Duet - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-08-15 wtorek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-15 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-15 wtorek  - Sztynort -  Korycki & Żukowska - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-08-15 wtorek  - Mikołajki -  OKAW Sztorm - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-08-16 środa  - Giżycko -  Załoga Dr Bryga - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-16 środa  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-08-17 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-17 czwartek  - Węgorzewo -  Załoga Dr Bryga - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-17 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Sailor Town - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-08-17 czwartek  - Sztynort -  Mietek Folk - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-08-18 piątek  - Węgorzewo -  oJ TaM - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-18 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mietek Folk - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (21:00-00:00)
    • 2017-08-19 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-19 sobota  - Sztynort -  Sylwester Karnafel & Max - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-08-20 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  oJ taM - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-21 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec Trio - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-22 wtorek  - Węgorzewo -  Ceili - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-22 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-22 wtorek  - Sztynort -  Załoga Dr. Bryga - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-08-22 wtorek  - Mikołajki -  Shantaż - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-08-23 środa  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-08-24 czwartek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-24 czwartek  - Węgorzewo -  Martinz Band - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-24 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Ceili - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-08-24 czwartek  - Sztynort -  Koval - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-08-25 piątek  - Węgorzewo -  Ceili - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-08-25 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-08-26 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-08-26 sobota  - Sztynort -  Kokocha & Lampart - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-08-27 niedziela  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec Trio - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-28 poniedziałek  - Wilkasy k. Giżycka -  oJ taM - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-29 wtorek  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec solo - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)
    • 2017-08-29 wtorek  - Sztynort -  Orkiestra Samanta - Amfiteatr (21:00-…)
    • 2017-08-31 czwartek  - Wilkasy k. Giżycka -  Mirek Koval Kowalewski - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:00-23:00)

    SZANTY WE WRZEŚNIU 2017

    • 2017-09-01 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-09-01 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-09-01 piątek  - Sztynort -  Wojciech Jankuniec - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-02 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-09-02 sobota  - Sztynort -  Kokocha & Lampart - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-02 sobota  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-09-08 piątek  - Giżycko -  OKAW Sztorm - Port Stranda (21:00-00:30)
    • 2017-09-08 piątek  - Węgorzewo -  oJ TaM - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-09-08 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Wojtek Jankuniec Trio - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-09-08 piątek  - Sztynort -  Sylwester Karnafel - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-08 piątek  - Mikołajki -  Grom - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-09-09 sobota  - Sztynort -  Załoga Dr. Bryga - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-09 sobota  - Mikołajki -  Grom - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-09-15 piątek  - Węgorzewo -  Załoga Dr Bryga - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-09-15 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Martinz Band - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-09-15 piątek  - Sztynort -  Grzegorz Polakowski - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-15 piątek  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-09-16 sobota  - Giżycko -  Wojtek Jankuniec Trio - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-09-16 sobota  - Sztynort -  Kokocha & Lampart - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-16 sobota  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-09-22 piątek  - Węgorzewo -  Martinz Band - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-09-22 piątek  - Wilkasy k. Giżycka -  Załoga Dr Bryga - Tawerna Rozbitek AZS Wilkasy (20:30-23:30)
    • 2017-09-22 piątek  - Sztynort -  Sylwester Karnafel - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-22 piątek  - Mikołajki -  Grom - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-09-23 sobota  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-09-23 sobota  - Sztynort -  Wojciech Jankuniec - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-23 sobota  - Mikołajki -  Grom - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-09-29 piątek  - Węgorzewo -  Jakub Kokocha & Michał Lampard - Tawerna Keja (21:00-…)
    • 2017-09-29 piątek  - Sztynort -  Grzegorz Polakowski - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-29 piątek  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)
    • 2017-09-30 sobota  - Giżycko -  Grzegorz Polakowski  - Port Stranda (21:00-00:00)
    • 2017-09-30 sobota  - Sztynort -  Załoga Dr. Bryga - Tawerna Zęza (21:00-…)
    • 2017-09-30 sobota  - Mikołajki -  Koval - Wioska Żeglarska (18:30-24:00)




    Dodaj swoją imprezę do naszego kalendarza

    TAWERNY, W KTÓRYCH SZANTUJEMY

    ZESPOŁY SZANTOWE KONCERTUJĄCE NA MAZURACH

    Twój zespół szantuje na Mazurach? Dodaj link do strony swojego zespołu oraz wypełnij formularz koncertów szantowych na szlaku - reklama@mazury.info.pl

    GDZIE KUPIĆ PŁYTY Z MUZYKĄ SZANTOWĄ


    SZANTY NA MAZURACH - FOTORELACJE


    POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

    (C) Copyright - mazury.info.pl