LUKSUSOWY NOWY DOM NA MAZURACH

  NAD JEZIOREM KALWA w Pasymiu k. Olsztyna

Idealna  oaza  dla  aktywnego  wypoczynku w odległości 25 km od Olsztyna. Dom nasz położony jest w kompleksie działek na obrzeżach miejscowości  Pasym przy polnej drodze prowadzącej do Ośrodka Energopol.
Budynek składa się z czterech sypialni, salonu z TV SAT oraz aneksem kuchennym (pełne wyposażenie obu kuchni (lodówki, naczynia i sztućce), trzech łazienek, WC, słonecznego tarasu i podcienia z paleniskiem do grilowania o łącznej powierzchni 180 m2 Do dyspozycji gości: kajak, meble ogrodowe, leżaki
 
Dom Dom
Dom Dom

Budynek leży na skarpie skłaniającej się w kierunku jeziora. Od brzegu (z plażą i kąpieliskiem) odległego o 100 m dzieli nasz dom lasek sosnowy i łąka o powierzchni ok.1,5ha  z piaszczystym boiskiem do siatkówki; stanowiące naszą współwłasność - z których można korzystać bez ograniczeń.
 

Dom Dom

W pobliżu ok.500 m znajdują się: sklep spożywczy, zajazd Sielawka, gdzie można smacznie zjeść oraz ośrodek wypoczynkowy  Energopol, który posiada: stołówkę, kryty basen, korty tenisowe i stadninę koni.
Jezioro jest dzierżawione przez Energopol i dość zasobne w rybę - można wędkować po wykupieniu oddzielnego zezwolenia. 
W okolicach rosną piękne lasy bogate w runo leśne. W pobliżu znajduje się rezerwat  przyrody otaczający malowniczo położone jezioro Kośno. 

OPIS OBIEKTU

Do dyspozycji Państwa jest luksusowo wykończony dom o trzech kondygnacjach  (niski parter, główny parter i poddasze). Budynek jest przystosowany do korzystania  przez cały rok
Główne wejście do budynku znajduje się w podcieniu o powierzchni 30 m2, w którym jest duży stół biesiadny i komin grilowy.
 
Dom Dom
  • Na parterze znajduje się salon z kominkiem, w.c.  i aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem. Z salonu można wyjść na duży taras słoneczny z widokiem na jezioro
Taras Kuchnia
  • Na piętrze znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe połączone balkonem oraz łazienka. Jedna sypialnia posiada podwójne łoże małżeńskie, a druga dwa oddzielne, pojedyncze łóżka. 
Parter główny oraz poddasze posiadają ogrzewanie ciepłym powietrzem z wkładu kominkowego w salonie.
 
Dom Dom Dom
  • Niski parter posiadający oddzielne wejście zewnętrzne i wewnętrzne połączone z resztą domu, składa się z dwóch apartamentów. Pierwszy apartament jest dwuosobowy z łazienką, zaś drugi trzyosobowy z łazienką. 
Dom Dom
Dom Dom

Oba apartamenty posiadają wspólną kuchnię wyposażoną m.in. w: trzon kuchenny z  prawdziwymi fajerkami - niewiele dziś takich kuchni można znaleźć. Trzon ten opalany jest drewnem i można z niego ogrzać niski parter, a także podgrzać ciepłą  wodę. Niezależnie kuchnia posiada dwupalnikową płytkę elektryczną oraz elektryczny podgrzewacz wody. 
Przed wejściem znajduje się duży taras ziemny ze stałym grilem

Dom można użytkować razem jak i osobno. Razem jako całość może przebywać 9 osób - 4 osoby na parterze i poddaszu oraz 5 osób na niskim parterze

Budynek znajduje  się na terenie ogrodzonym, na którym jest możliwość  zaparkowania 4 samochodów, posiada instalację alarmową podłączoną do stacji  całodobowego monitorowania. 

Mapa

CENY - do uzgodnienia, w zależności od ilości gości i czasu pobytu (w cenie pościel)
Możliwość wystawienia rachunku 

KONTAKT:

Dorota Kuteszko
tel. kom. 0-602 610 759

powrót do strony głównej