CAŁOROCZNE POKOJE DO WYNAJĘCIA

Czarna Wieś k. Rajgrodu - Biebrzański Park Narodowy

  Zapraszamy Państwa do naszego rodzinnego posiedliska we wsi Czarna Wieś, usytuowanego na obrzeżach Biebrzańskiego Parku Narodowego nad jeziorem Rajgrodzkim, na którym obowiązuje strefa ciszy. Ogranicza to skutecznie używanie na terenie jeziora motorowego sprzętu wodnego oraz pozytywnie wpływa na ochronę środowiska naturalnego, sprzyja wędkowaniu oraz gwarantuje właściwą atmosferę wypoczynku. 
  Malownicze tereny, bliskość lasu sprzyjają miłośnikom ciszy i spokoju. Jest to miejsce dla osób ceniących prawdziwy kontakt z przyrodą. Prywatna plaża oddalona ok. 50 m od domu zapewnia relaks i swobodne kąpiele. 
  We wsi znajduje się sklep spożywczy, bary oraz ośrodki wypoczynkowe. Istnieje możliwość kupienia wielu świeżych produktów u gospodarzy. W odległości około 6 km w Rajgrodzie można zrobić kompleksowe zakupy. Dostępna jest świeża ryba słodkowodna (sielawa, węgorz, sieja, okoń, szczupak). 
  W odległości około 5 km rozciąga się otulina Biebrzańskiego Parku Narodowego (znaczny odcinek drogi można pokonać ścieżką rowerową) a po przejechaniu kolejnych 5 km w głąb Parku znajduje się rezerwat przyrody Czerwone Bagno, gdzie są punkty widokowe, kładki dla zwiedzających. W leśniczówce oddalonej o około 1,5 km funkcjonuje stadnina koni. Istnieje możliwość nauki jazdy konnej, przejażdżki konnej duktami leśnymi w rejonie jeziora Rajgrodzkiego.
   
  Dom Dom

OPIS OBIEKTU:

Jest to nowy dom. Budynek został oddany do użytku w 2006 roku. 
 • Na parterze: znajduje się duży salon wraz z tarasem widokowym o powierzchni ok. 40 m2, w pełni wyposażona amerykańska kuchnia, łazienka z prysznicem i 2 pokoje.
Kuchnia Salon
 • Na piętrze: znajduje się salon z wyjściem na taras widokowy, gdzie rozciąga się przepiękny krajobraz, 5 pokoi z czego jeden wraz z łazienką, wygodna łazienka z wanną
 • W dolnej kontygnacji: znajduje się sala gier i zabaw (tenis stołowy, bilard).
Pokój Widok z tarasu
Sypialnia Łazienka

DODATKOWE INFORMACJE:

  Do dyspozycji również przestrzenny garaż na 2 samochody, łódź wiosłowa, kajak, meble ogrodowe i grill.

CENY:

 • Do uzgodnienia
 • Właściciel pobiera zaliczkę wysokości 20% wartości wynajmu w momencie przyjęcia zamówienia
 • Nr konta: 35876800033900444430000010

DOJAZD:


KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ DOJAZD DO MIEJSCOWOŚCI CZARNA WIEŚ

KONTAKT:

Franciszek Budziński
Czarna Wieś 34, 19-206 Rajgrod
tel. (86) 273 32 46

powrót do strony głównej